Pieczemy z myślą o Tobie

Nasze produkty charakteryzuje najwyższa dbałość o jakość produkowanego pieczywa,
wyrabianego na naturalnym zakwasie, bez dodawania polepszaczy i sztucznych konserwantów.

 

Piekarnia K. Zieliński istnieje na rynku wyrobów piekarniczo-cukierniczych od stycznia 1990 roku.
Siedzibą firmy jest budynek w Żurominie przy ulicy Wyzwolenia 40, w którym prowadzona jest także produkcja cukiernicza oraz działalność handlowa.
Pracownia piekarnicza znajduje się na ul. Mazurskiej 1 w Żurominie.

Naszą dewizą są doskonała jakość i wyborny smak. Stawiamy również na innowacyjność naszych produktów, bo choć chcemy być kojarzeni z tradycją to zależy nam również na słuchaniu potrzeb klientów i spełnianiu ich oczekiwań.

 

Sens:

Istniejemy aby dostarczać wartość milionom ludzi na świecie!

 

Misja firmy:

Istniejemy aby zaspokajać potrzeby żywieniowe naszych klientów.  Chcemy dostarczać produkty smaczne i zdrowe. Naszym priorytetem jest zapewnienie satysfakcji klienta, i jest to nasza najwyższa wartość! Dążymy do ciągłego doskonalenia naszych produktów aby jeszcze lepiej zaspokajać potrzeby klientów . Wszytko to dzięki naszym współpracownikom,  którym dajemy szansę rozwoju zawodowego i spełnienia.  Wszytko z dbałością o zrównoważony rozwój oraz społeczną odpowiedzialność

 

Wizja firmy:

Być jedną z czołowych firm mających znaczący wpływ na rynek piekarniczy w Polsce. Dostarczać produkty do miliona klientów na świecie!

Doskonałe, Autentyczne, Unikalne

Zrobimy wszystko aby jak największa liczba społeczeństwa jadła śniadanie na bazie pieczywa, a nasze słodkości wywoływały zachwyt.  # z Myślą o Tobie

 

Wartość firmy:

Witamy Cię w miejscu, gdzie wartości nie są tylko słowami na papierze, lecz fundamentem, na którym zbudowana jest nasza firma!

Tutaj nie tylko pracujemy, ale wspólnie kształtujemy przyszłość opartą na czterech kluczowych filarach:

  WARTOŚCI

  ROZWÓJ

  RELACJACH

  DOSKONAŁOŚCI

 

Wartość: Nasze korzenie tkwią w silnych wartościach, które definiują naszą tożsamość. Jesteśmy dumni z etyki, uczciwości i zobowiązania do integrowania wartości w każdy aspekt naszej pracy

Rozwój: Wierzymy, że ciągły rozwój jest kluczowy dla sukcesu. Dlatego inwestujemy w naszych pracowników, zapewniając im możliwości nauki, szkoleń i rozwoju zawodowego, abyśmy wszyscy mogli osiągać wyższe cele.

Relacje: Przywiązujemy ogromną wagę do relacji międzyludzkich. Nasze miejsce pracy to społeczność, w której szanujemy, wspieramy i inspirujemy się nawzajem. Razem tworzymy atmosferę, w której każdy czuje się doceniony i ważny.

Doskonałość: Dążymy do doskonałości w każdym obszarze naszej działalności. Poprzez ciągłe doskonalenie procesów, innowacje i wysoką jakość pracy, osiągamy najwyższe standardy, a nasza firma jest miejscem, w którym doskonałość staje się normą.

 

Kontaktnapisz, zadzwoń lub przyjdź

 
Biuro Piekarnia

ul. Mazurska 1, 09-300 Żuromin

(023) 657 28 58

Biuro siedziba

ul. Wyzwolenia 40, 09-300 Żuromin

(023) 657 21 56

biuro@kzielinski.eu

zobacz mapę